şişli masaj salonu masaj salonu

Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Bu Alana İlan Vermek İstiyorsanız. xxx Bu numarayı kullanabilirsiniz.

 

 

Pendik Elagance Masaj Salonu

  • Listed: 31 Mart 2017 21:45

Description

İnsanların keyifli anlarına ortak olmak herkese nasip olmaz. Biz firma olarak kendimizi masaj salonu sektöründe kanıtladığımıza inanıyoruz. Yaptığımız sadece mutluluk sunmak olduğu gibi kendimizi hijyen konusunda iyi yetiştirdiğimizi biliyoruz. Bunları yaparken sizden cüzi ücretler aldığımız gibi mutlu son görüşmeler yapmak isterseniz eğer bu konuda da kapılarımızı açık tutuyoruz. Bize gelmeden önce vücut bakımınızı yapmanıza gerek yoktur, çünkü masaj hizmeti almadan önce kendinizi saunlarımızda rahatlatabilir, geniş havuzumuzda kendinizi yüzerken bulabilirsiniz. Pendik civarında bu konuyla ilgili tek olduğumuz düşüncesindeyiz. Taklitlerimizden sakınmanız gerekir çünkü içinizde bulunan arzulu bakışların cevabını verebilecek masözler bizde bulunmaktadır. Merak edilen soruların cevapları;

  1. Ulaşımı kendi imkanlarınızla sağlamanız gerekecektir. Merkezi yerde olduğumuz için adresi bulmakta zorlanmayacaksınız.
  2.  Kuralları olan bir müessese olduğumuz için çalışan kadınlarla dışarıda görüşmenize izin veremiyoruz.
  3. Ciddiyetinizi takınarak geldiğiniz durumlarda kendinizi rahat hissetmenizi sağlayabiliyoruz.
  4. Detaylı görüşmeleri telefon yerine burada yorumlarda gerçekleştiriyoruz. ( Talebe göre kendimizi piyasaya sunmak istiyoruz.)
Ad Reference ID: 98458dea3e3af392

No Tags

1248 total views, 1 today

  

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.

Sold Ads